Büker Vinç

Tarihçe

Büker Vinç - Tarihçe

BÜKER VİNÇ 1992 yılında İzmir Menderes şubesi ile faaliyetlerine başlamıştır. 2010 yılında Torbalı şube,  2016 yılında Manisa şubesi ile hizmet alanını genişletmiştir.  BÜKER VİNÇ  özel hidrolik ağır yük kaldırma araçları ile fabrika taşımacılığı ve makine taşımacılığı konusunda gösterdiği üstün performansla dikkatleri üzerine çekti.

Kısa bir süre içerisinde uzman personeli ile bölgeler arası makine taşımacılığı ,ağır yük kaldırma ve montajı işine adım atan Büker Vinç, çeşitli illerde gerçekleştirilen projelerden gelen talepler doğrultusunda filosunu genişleterek sektöründeki teknolojik gelişmeler doğrultusunda yatırımlarına hız kazandırdı.

Yatırımlarıyla bölgedeki öncü kuruluş haline gelen Büker Vin günümüzde proje, taşıma ve operasyon ekibiyle kaliteli hizmet anlayışını çıtasını daha da yükselterek devam ettiriyor.

Aynı zamanda AR-GE çalışmaları ile sektöründe bir ilki gerçekleştirerek daha iyi hizmet için yenilikler üretmek için çalışıyor.

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİMİZ

Büker Vinç kurumsal olarak sosyal sorumluluklarını yerine getirmeyi hedeflemekte ve bu yönde çalışmalarını geliştirmektedir..

TÜMÜNÜ İNCELEYİN

Lokasyon

Estim Sanayi Sitesi Metal İşleri
2. Cadde No:6 Menderes,
35470 İzmir, Türkiye

Müşteri Hizmetleri

Pzt / Cts 09:00/18:00
+90 232 257 58 83

E-Posta

info@bukervinc.com